הדפסה

ת"ק 14030-12-10 אבן זוהר נ' חברת הוט

בית משפט לתביעות קטנות בתל אביב - יפו
ת"ק 14030-12-10 אבן זוהר נ' חברת הוט

21 יולי 2011

בפני כב' השופטת שרון גלר
התובע
אלון אבן זוהר

נגד

הנתבעת
הוט טלקום שותפות מוגבלת

<#2#>
נוכחים:
התובע בעצמו
נציג הנתבעת, מר רפאל בן מרדכי
פרוטוקול

התובע:
אני מהנדס אזרחי, שכיר. אני עובד בחב' ניצן ענבר ניהול פרויקטים, בתפקיד מנהל פרויקטים. בגין ההתעסקות עם הפרשה מול הוט, הפסדתי חלקי ימי עבודה. בעיקרון, אני עובד גלובלי. המעסיק לא הפחית באופן פורמלי ימי עבודה, וגם לא לקחתי ימי חופשה או חלק מימי חופשה, כך שאין גריעה פורמלית של ימי חופשה. נגרמה לי טרחה נוספות והוצאות.

הצדדים:
אנו מקבלים את המלצת בית המשפט, כי התובענה תוכרע בדרך של פשרה, לפי סעיף 79 א' לחוק בתי המשפט, על יסוד מלוא החומר בתיק, וטענות הצדדים בדיון כעת, וללא הנמקה.
שמענו את הבהרות בית המשפט, כי במסגרת הכרעה במתכונת זו, יפסוק בית המשפט סכום סופי בלבד, ולפיכך, יקשה עלינו לבקש ולערער על פסק הדין, בהיותו בלתי מנומק.

השלמת טיעון מאת התובע:
אני מציג התייחסות לכתב ההגנה, אשר את עיקריה ערכתי במסמך בכתב.

השלמת טיעון מאת נציג הנתבעת:
חשוב לי להדגיש, לגבי הטבלה שהתובע הגיש בכתב התביעה שלו, סכום הבסיס הוא סכום שהוא לא נכון במהות שלו. מדובר בשיחות לרשת נייד. גם התובע וגם הנתבעת מציינים שמדובר בחבילה לשיחות נייד. התובע השתמש בשירותים. אחרי שלושה חודשים, משהו השתנה וחלק מהמבצע שיש בסיס חינמי ואחרי זה, זה עובר למסלול מסוים.

לאחר הפסקה.

<#3#>
פסק דין
בהתאם להסכמת הצדדים, להלן הכרעתי בתובענה, על פי סמכותי מכוח סעיף 79 א' לחוק בתי המשפט, ובמתכונת אשר פורטה לעיל בפרוטוקול.
לאחר עיון במכלול החומר בתיק, ושמיעת הצדדים בדיון כעת, קביעתי כי הנתבעת תשלם לתובע בתוך 30 ימים מהיום, לכתובתו הנקובה בכתב התביעה (רח' טבנקין יצחק 9/13, הרצליה), סכום כולל של 800 ₪.

אין צו להוצאות.

<#4#>

ניתנה והודעה היום י"ט תמוז תשע"א, 21/07/2011 במעמד הנוכחים.

שרון גלר, שופטת

1

2