הדפסה

ת"א 542-04-09 סיפקום בע"מ ואח' נ' רביב

בית המשפט המחוזי בחיפה
ת"א 542-04-09 סיפקום בע"מ ואח' נ' רביב

07 יולי 2011

בקשה מס' 22
בפני
כבוד השופט דר' עדי זרנקין
המבקש
עופר רביב

נגד

המשיבים
1 סיפקום בע"מ
2 דוד זילברברג

החלטה

לאחר הגשת הסיכומים בתיק זה, הגיש המבקש בקשה להוספת ראיה, שהיא החלטה אשר ניתנה לאחרונה על ידי משרד הפטנטים האמריקאי, אשר דחתה את בקשת המשיבים לבחינה מחדש של פטנט הרשום על שם המבקש. נראה כי טענת המשיבים בפני רשם הפטנט האמריקאי הייתה כי אין בפטנט חידוש שכן קיים ידע קודם בתחום הרלוונטי, ובכלל זה, מצגת פאוור פוינט אשר זכויות הקניין הרוחני בה, שייכות על פי הנטען, למשיבים.
בתביעה שבפני טענו המשיבים כי המבקש הפר את זכויות היוצרים שלהם, בין היתר, בכך כי העתיק את השרטוטים המקוריים שלהם מן המצגת, והשתמש בהם לצורך רישומו של הפטנט, הוא הפטנט אשר בעניינו ניתנה ההחלטה נשוא הבקשה שבפני.

משאלו הם פני הדברים, נראה כי הראיה שהגשתה מתבקשת היא בהחלט רלוונטית לסכסוך נשוא הדיון. ראיה זו לא עמדה לרשות המבקש בעת ניהול הראיות בתיק זה, ואף לא בעת הגשת הסיכומים, ולפיכך, לאחר שעיינתי בטענות הצדדים, נחה דעתי כי יש מקום לקבלה כעת, ואני מתיר את הגשתה.

ככל שהצדדים חפצים להתייחס בסיכומיהם למשקלה של ראיה זו, מעבר להתייחסות שניתנה על ידם בטענותיהם בקשר לקבילותה של הראיה, יהיו רשאים לעשות כן. המבקש יהיה רשאי לעשות כן בתוך 10 ימים, והמשיבים בתוך 10 ימים נוספים.
ימי הפגרה יבואו במניין הימים.

ניתנה היום, ה' תמוז תשע"א, 07 יולי 2011, בהעדר הצדדים.

עמוד 1 מתוך 2