הדפסה

נחימוב ואח' נ' מגה קמעונאות בע"מ ואח'

בפני
כבוד ה שופטת, סגנית נשיא סיגל רסלר-זכאי

תובעת

ילנה נחימוב

נגד

נתבעים

  1. מגה קמעונאות בע"מ
  2. מנורה חברה לביטוח בע"מ
  3. חברת רויאל קלין בע"מ
  4. הכשרה חברה לביטוח בע"מ

החלטה למינוי מומחה

1.         בהתאם לעמדות הצדדים ולהחלטתי מיום 23.11.2015, אני ממנה בזאת את ד"ר מוריס אגסי מרחוב הכרמל 20, גני תקווה. טלפון 03-XXXX559. כמומחה רפואי מטעם ביהמ"ש בתחום האורטופדיה.
2.         המומחה יעיין במסמכים הרפואיים אשר יומצאו לו על ידי ב"כ בעלי הדין, יבדוק את התובעת ויקבע ממצאים לגבי מצבה הרפואי בעקבות התאונה ובמיוחד יקבע:
א.         האם לוקה התובעת כיום בנכות עקב התאונה? אם כן, לאיזו תקופה ומהו שיעור הנכות? מהן הנכויות הזמניות שיש לקבוע לתובעת ולאילו תקופות?
ב.         האם יש לצפות לשיפור או להחמרה במצבה בעתיד?
ג.          מה הן המגבלות התפקודיות של התובעת, אם בכלל, גם בשים לב לעבודתה ולמקצועה?
ד.         האם תזדקק התובעת לטיפולים רפואיים בעתיד? אם כן, מהם סוגי הטיפולים ומהי העלות המשוערת של הטיפולים בהתאם למחירים הנכונים להיום?
ה.         המומחה יתייחס, בין היתר, לקשר בין התאונה ובין מצב התובעת נכון להיום וכן למצבה הרפואי הרלוונטי עובר לתאונה.

3.       ב"כ בעלי הדין ימציאו למומחה הרפואי את כל המסמכים הרפואיים המצויים ברשותם ואשר נוגעים לתובעת בתוך 30 ימים מהיום. העתק כל פניה אל המומחים יועבר במישרין לצד שכנגד.

4.        בשכר טרחת המומחה, בסכום של 4,500 ₪ בתוספת מע"מ, יישאו בשלב זה הצדדים בחלקים שווים (1/3 כל אחד) . באחריות באי כח הצדדים לדאוג כי שכר טרחת המומחה ישולם ישירות למומחה עובר לבדיקה.

5.        המומחה מתבקש ליתן את חוות דעתו עד ליום 01.03.2016 ובכפוף לתשלום שכר טרחתו. המומחה יציין בחוות דעתו מה היו המסמכים הרפואיים שעמדו בפניו.

6. תחשיבי נזק מטעם התובעת יוגשו עד ליום 01.04.2016. תחשיבי הנזק מטעם הנתבעת יוגשו עד 01.05.2016.

8. נקבע לתז"פ ליום 05.05.2016 לשם משלוח הצעתי לצדדים.

ניתנה היום, י"א כסלו תשע"ו, 23 נובמבר 2015, בהעדר הצדדים.