הדפסה

מוקד המודעות הארצי בע"מ נ' אדגו תקשורת בע"מ ואח'

מספר בקשה:13
בפני
כב' השופטת תמר שרון נתנאל

מבקשת

מוקד המודעות הארצי בע"מ

נגד

משיבים

  1. אדגו תקשורת בע"מ
  2. שגב דאדו

החלטה

במסגרת דיון בבקשה לסילוק התובענה על הסף, שהתקיים ביום 10.12.12, הסכימו ב"כ הצדדים, כי כל הטענות בכתב התביעה, המתייחסות לגזל סוד מסחרי (הוא גזל נטען של רשימת הלקוחות של התובעת), היינו - כל עילות התביעה האמורות בכתב התביעה בהתייחס לגזל רשימת הלקוחות, יועבר ו לביה"ד האזורי לעבודה בחיפה, המוסמך, עניינית, לדון בחלק זה של התביעה.

נותרה לדיון טענת הנתבעים, שנטענה בדיון, לפיה, לאחר שהעילות האמורות לעיל יועברו לביה"ד לעבודה, יש למחוק את הנתבע מס' 2 (להלן: "שגב"), מכתב התביעה, שכן לא נותרו עוד עילות תביעה נגדו. נטען, כי לאור מקום מושבה של הנתבעת 1 (להלן: "התובעת"), פועל יוצא מתחייב ממחיקת הנתבע 2, הוא העברת התביעה אל בית משפט במחוז תל-אביב והמרכז.

אינני מוצאת מקום לקבל בקשה זו. עיון בכתב התביעה מעלה, כי גם לאחר העברת הטענות בדבר גדל סוד מסחרי לביה"ד לעבודה, נותרות בתביעה טענות ישירות נגד שגב, כגון הטענות האמורות בסעיף 8 לתביעה, הנטענות גם נגד עובדי הנתבעת ושגב בכללם , המגבשות, לכאורה, עילות תביעה נגד שגב.

לפיכך, אני מורה על העברת כל הטענות והעילות המושתתות על הטענה בדבר גזל סוד מסחרי, נגד שני הנתבעים, אל ביה"ד האזורי לעבודה בחיפה. יתרת התביעה תתברר בבימ"ש זה.

התובעת תגיש, בתוך 14 ימים מקבלת החלטה זו, כתב תביעה מתוקן, הן לבימ"ש זה והן לביה"ד האזורי לעבודה בחיפה, בהתאם לאמור לעיל.

בנסיבות הענין אינני עושה צו להוצאות.

החלטה זו ניתנה על ידי בסמכותי כרשמת ביהמ"ש המחוזי בחיפה.
ניתנה היום, י"ב טבת תשע"ג, 25 דצמבר 2012, בהעדר הצדדים.