הדפסה

מדינת ישראל נ' ממן

בפני כב' סגן הנשיאה, השופט אברהם הימן
המאשימה
מדינת ישראל
נגד
הנאשם
יעקב ממן
<#2#>
נוכחים:
ב"כ המאשימה עו"ד צחי קמושביץ
הנאשם וב"כ עו"ד אורלי פרייזלר

פרוטוקול

ב"כ המאשימה:
לאחר שהתקבל תסקיר בשרות המבחן ובהמשך להסדר הטיעון שהוצג בבית המשפט ביום 5.2.14, הוסכם ביננו כי משפטו של הנאשם יסתיים באי הרשעתו וחיובו בשל"צ בהיקף של 200 שעות כפי המלצת שרות המבחן וזאת מלפנים משורת הדין. עמדת התביעה בתיקים אלה הינם להרשעה בעבירות האלה של הקנין הרוחני אך נסיבותיו של תיק זה חריגות. גם החזיק בכמות לא גדולה של פריטים. לא מכר אותם. בחור צעיר ללא רישום פלילי קודם, ללא מב"ד, ונסיבות אישיות שלא נפרט מפאת צנעת הפרט, אפשרות לפגיעה בתעסוקה, מצאנו בתיק זה לחרוג מעמדתנו בתיקים בנושא זה. אבקש לכבד את ההסדר.

ב"כ הנאשם:
מצטרפת לדברי חברי. מדובר במי שעובד בחברה גדולה במשך למעלה משנתיים בתפקיד משמעותי. צפוי לקבל קביעות וקידום תעסוקתי משמעותית ויש בהרשעה משום פגיעה בתעסוקתו העתידית. מפנה את בית המשפט למועד ביצוע העבירה לפני כ – 3 שנים, לכמות המינורית ולכך שבמהלך התקופה נישא, נולד לו ילד וילד נוסף אמור להיוולד בזמן הקרוב.

<#3#>
החלטה

לאחר שהתקבל תסקיר משרות המבחן ולאחר שעיינתי בו, על פי האמור בתסקיר והמומלץ, כמו גם על פי הסכמת הצדדים, אני קובע כי משפטו של הנאשם יסתיים באי הרשעתו.

אני מחייב הנאשם לבצע שרות לתועלת הציבור (של"צ) בהיקף של 200 שעות על פי תוכנית שהוכנה עבורו על ידי שרות המבחן. הסברתי לנאשם בלשון פשוטה משמעות השל"צ, הבין והסכים.

על המזכירות לשלוח העתק החלטה זו לשרות המבחן.

מוצגים:
ייעשה בהם על פי שיקול דעתו של הממונה על החקירה.

זכות ערעור תוך 45 יום מהיום.
<#4#>

ניתנה והודעה היום י"ט אלול תשע"ד, 14/09/2014 במעמד הנוכחים.

אברהם הימן , סגן נשיאה

הוקלד על ידי יפעת שלומוב