הדפסה

מדינת ישראל נ' אבו ענזה

בעניין:

אסמעיל אבו ענזה
המבקש

נגד

מדינת ישראל

המשיבה

<#1#>
נוכחים:
המבקש ובא כוחו עו"ד שי ברגר
ב"כ המשיבה, עו"ד דרור שטרוק

פרוטוקול

ב"כ המבקש:
חוזר על האמור בבקשה. מאחר ואותה בעיה אינה בגללו, ובבית המשפט העליון הצגנו מסמך של בזק. נבקש מספר ימים של דחיה על מנת לנסות לארגן כתובת אחרת שיש בו קו בזק קווי ולא אלחוטי. בבית המשפט העליון הצגנו מסמך של בזק, ומאחר והוא יושב על כיסא גלגלים סברנו שאין צורך באיזוק, ואני מבקש דחיה קצרה. במקרה אחר, כב' השופט אבו טהה, קבע שתחת האיזוק האלקטרוני, הוא יתייצב ויחתום במשטרה 3 פעמים בשבוע.

ב"כ המשיבה:
מדובר בתיק חמור. למשיב עבר פלילי בעבירת מאותו סוג ומכאן חומרת המצב. מפנה לחוו"ד הרפואית שהוגשה בעניינו שלא היתה בפני בית המשפט העליון. המשיב מתנייד בעזרת הליכון והוא לא מרותק לכיסא גלגלים. ככל שאין איזוק, אנו עומדים על מעצר.

<#2#>
החלטה

המבקש שוחרר בתנאים מגבילים על ידי בית המשפט העליון כאשר אחד התנאים לשחרורו קיומו של איזוק אלקטרוני, וזאת מעבר לתנאים שנקבעו על ידי בית המשפט המחוזי.

בבקשה דחופה שהוגשה על ידי ב"כ המבקש כמו גם מהודעה של הממונה על היחידה לפיקוח אלקטרוני נמסר שלא ניתן להתקין פיקוח אלקטרוני שכן במקום קיים קו בזק לוויני ומתח קו נמוך שמערכת הפיקוח האלקטרוני אינה יכולה לפעול על קו זה.

בנסיבות אלה, על המבקש לפתור את בעיית האיזוק האלקטרוני בין אם זה מול חברת בזק או בחלופה במקום אחר בו ניתן להתקין קו טלפון הניתן לפיקוח אלקטרוני.

קובעת להמשך דיון ליום 31.7.14 בשעה 10:00, על פי יומנו של השופט התורן.

<#3#>

ניתנה והודעה היום כ"ט תמוז תשע"ד, 27/07/2014 במעמד הנוכחים.

שרה דברת, שופטת,
ס.נשיא