הדפסה

ג'דעון נ' מגה קמעונאות בע"מ ואח'

מספר בקשה:4
בפני
כבוד ה שופט דר' מנחם רניאל

מבקשים

ברנד פור יו בע"מ

נגד

משיבים

  1. מגה קמעונאות בע"מ
  2. עימאד ג'דעון

החלטה

מטעם המבקש והמשיבה 2 הוגשה בקשה מוסכמת למחיקת התובענה והבקשה כנגד משיבה /נתבעת 2, בטענה שהסתבר שהיא אינה המשווקת של המוצר הנדון בבקשה, בניגוד לאמור בבקשה. לבקשה צורף צילום של המוצר שבו מצויינת המשיבה 2 כמי שנותנת למוצר שירות לקוחות. על כן, נדרשה המשיבה 2 להבהיר כיצד מתיישבים הדברים (בהחלטה מיום 2.8.15) ולאחר שהגישה הודעה, נדרשה להוכיח שאינה המשווקת של המוצר (בהחלטה מיום 26.8.15).

אני דוחה את טענת המשיבה 2 שאינה יכולה להוכיח שאינה המשווקת של המוצר, מכיוון שזו עובדה שלילית. ניתן להוכיח גם עובדות שליליות, כגון על ידי הגשת תצהיר אליו יצורף העתק ההסכם שלפיו נשכרו שירותי המשיבה 2, הכולל רק מתן "שירות לקוחות" ולא שיווק של המוצר.

עוד אני דוחה את טענת המשיבה 2 שהיא אינה המשווקת של המוצר, משום שצירפה תעודת משלוח לפיה חברה בשם "דין שיווק וקליה" סיפקה ביום 15.7.15 או ביום 16.7.15 מוצר כעין המוצר הנדון בבקשה למותג רמי לוי בסניפו בכפר סבא. הבקשה נסובה על רכישות שבוצעו לפני הגשת הבקשה ביום 12.4.15, וממילא אין במסמך שצילומו צורף להודעת המשיבה 2, אפילו היה מוכח כדין, כל ראיה באשר לטענה העובדתית שהמשיבה 2 אינה משווקת של המוצר.

על כן, אני דוחה את הבקשה המוסכמת למחיקת המשיבה 2 מהבקשה והנתבעת 2 מהתובענה, הנסמכת על עובדה שלא הוכחה, כי המשיבה/נתבעת 2 אינה המשווקת של המוצר.

ניתנה היום, י"ז אלול תשע"ה, 01 ספטמבר 2015, בהעדר הצדדים.