הדפסה

בית משפט השלום לתעבורה בחיפה תת"ע 3962-06-16

כב' השופט גיל קרזבום, סגן נשיא
המאשימה
מדינת ישראל

נגד

הנאשמת
אסנת מזרחי-לוי

<#2#>
נוכחים:
ב"כ המאשימה – עו"ד ג'לאל עוידה
ב"כ הנאשמת – עו"ד רון אבישור (מטעם הסנגוריה הציבורית)
הנאשמת – בעצמה
פרוטוקול
ב"כ הנאשמת:
ניסיתי מס' פעמים להיפגש בעניין של הנאשמת עם עו"ד חנא קובטי. הוא היה מאד עסוק ולא יכול היה לפגוש אותי. דיברתי עמו הרבה פעמים בטלפון לעניין התיק הזה. אנו מוכנים ביוזמת הנאשמת להוסיף רכיב של של"צ לרכיבי הענישה. עו"ד חנא קובטי אמר לי שהוא ידבר עם חגית ובכפוף לאישור שלה, הוא יסכים. טרם קיבלתי תשובה מחגית.

הנאשמת:
אני מוכנה להתנדב ולעשות עבודות שירות. עקב מצבי הרפואי נראה לי שלא אוכל, מאחר שאני צפויה לניתוח ולהקרנות. קשה לי מאד במצב שלי. אני לא ישנה בלילה.

ב"כ הצדדים:
הסדר הטיעון תוקן באופן שיוטלו 4 חודשי פסילה בפועל בניכוי 30 ימי פסילה מנהלית ובמקום התחייבות יהיה מאסר מותנה. יתר הרכיבים, ללא שינוי.

ב"כ המאשימה טוען לעונש:
הנאשמת נוהגת משנת 1996 ללא הרשעות. לאור המסמכים הרפואיים שהוצגו בעניינהּ לעניין מצבהּ הבריאותי הגענו להסדר הטיעון המפורט.

ב"כ הנאשמת טוען לעונש:
מבקש לכבד את ההסדר. מבקש להתחיל את הפסילה באוקטובר 2017, ככל שתוכל לסיים את הפרוצדורה הרפואית וגם להסיע את הילדים בקיץ. מבקש להתחשב בכל נסיבותיה הרפואיות והאישיות. כמו כן, קיימים חובות בהוצל"פ.
הנאשמת:
אני חוזרת על כל מה שאמר עורך דיני.

<#3#>
גזר דין

הנאשמת הורשעה על פי הודאתה בעבירה של נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים, עבירה מיום 16.4.16.

הצדדים הגיעו להסדר טיעון כמפורט לעיל.

מדובר בעבירה חמורה שיש בה כדי לסכן את ציבור המשתמשים בדרך ואת הנאשמת עצמה. כמו כן יש בביצוע העבירה כדי ללמד על הלך נפש של פזיזות אצל הנאשמת.

הנאשמת נוהגת משנת 1996 ללא הרשעות קודמות.

לנוכח מהות העבירה על פי כתב האישום המתוקן וההסדר אליו הגיעו הצדדים, הנני גוזר על הנאשמת כדלקמן:

- אני דן את הנאשמת לתשלום קנס בסך  500  ש"ח.

תשלום הקנס - בתוך   90    ימים.

הנאשמת הונחתה לגשת למזכירות לקבל שובר תשלום.

- אני פוסל את הנאשמת מלנהוג ו/או מלקבל ו/או מלהחזיק רישיון נהיגה לתקופה של     4     חודשים בפועל בניכוי 6 ימי פסילה מנהלית.

ריצוי הפסילה יחל ביום 1.10.17 שעה 13.00.

באם הנאשמת תפקיד רישיונהּ במועד מוקדם יותר, תחושב הפסילה בהתאם.

בית המשפט מסביר לנאשמת כי עליה להפקיד את רישיונהּ - גם אם פקע תוקפו - במזכירות בית המשפט, ואם אין בידיה רישיון נהיגה עליה להפקיד תצהיר ערוך כדין.

- אני פוסל את הנאשמת מלנהוג ו/או מלקבל ו/או מלהחזיק רישיון נהיגה לתקופה של 3 חודשים על תנאי למשך 3 שנים והתנאי הוא שהנאשמת לא תעבור אותה/ן עבירה/ות שעליה/ן הורשעה או אחת העבירות המפורטות בתוספת הראשונה או בתוספת השנייה לפקודת התעבורה [נוסח חדש], תשכ"א - 1961 ותורשע בגינה.

- הנני גוזר על הנאשמת עונש מאסר על תנאי לתקופה של 2 חודשים שלא תעבור בתוך 2 שנים עבירה של נהיגה בשכרות או עבירה של נהיגה תחת השפעת משקאות משכרים או נהיגה בפסילה.

זכות ערעור לבית המשפט המחוזי בחיפה תוך 45 ימים מהיום.

<#4#>

ניתן והודע היום י"ח תמוז תשע"ז, 12/07/2017 במעמד הנוכחים.

גיל קרזבום , סגן נשיא

הוקלד על ידי מירב כהן ויניאק