הדפסה

בית משפט השלום בתל אביב - יפו ת"א 59039-03-17

מספר בקשה: 24
לפני כבוד השופט משה תדמור-ברנשטיין

התובע:
פלוני
ע"י ב"כ עו"ד ע. חרל"פ ואח'

נגד

הנתבעת:
המאגר הישראלי לביטוח רכב-"הפול" בע"מ
ע"י ב"כ עו"ד מ. גנות ואח'

החלטה

מהודעות הצדדים עולה כי, לאחר שניתנה הצעת בית המשפט ביום 22.12.20, ומשום שמונה נאמן בנדון לתובע, שטרם נתן את אישורו לפשרה , לא צלחה דרכם ליישב את המחלוקת הנדונה בתביעה זו מחוץ לכתלי בית המשפט . בתיק משנת 2017 (בגין תאונה מיום 30.6.10) - המתנתי משך קרוב לשנה לתשובת התובע ; לא עוד.

אני קובע כי הצדדים יגישו ראיותיהם בנדון בכתב, כדלקמן:

התובע – בתוך 45 יום מהיום, והנתבעת - בתוך 45 יום לאחר קבלת ראיות התובע; ימי פגרה לא יבואו במנין.

הראיות יכללו: תצהירים, חוות דעת המומחה הרפואי שמונה מטעם בית המשפט, תעודות עובד ציבור, וכן - תיק מוצגים מסומן באופן המאפשר זיהוי אינדיבידואלי של כל מסמך ומסמך. תיק המוצגים יכלול כל מסמך שיש כוונה להגיש לרבות מסמכים שמבקשים להגיש בעת חקירה נגדית. ראיה שלא תוגש בדרך זו, לא תוגש בכלל.
צד המעוניין להגיש ראיה אשר אינה נמצאת בידיו, במועד זה, או מבקש לעכב הגשתה של ראיה (כגון עדות חוקר או מסמך שמבקשים לעכב את חשיפתו עד לחקירה הנגדית), יציין זאת במפורש בעת הגשת ראיותיו, יגיש באותו מעמד בקשה ספציפית הנחוצה לעניין, ויציג לעיון בית המשפט, בישיבת קדם המשפט הקרובה, את המסמכים הנחוצים להכרעה בבקשה.

העתק הראיות יוגש גם בעותק מודפס ומדוגל לתיק הנייר.

רצה בעל דין להתנגד להגשת ראיה שהוגשה על ידי הצד שכנגד, יגיש את התנגדותו בכתב לבית המשפט, בתוך 14 ימים ממועד קבלתה. ההתנגדות תבורר בישיבת קד"מ שקבועה בנדון. התנגדות שלא תוגש בדרך זו, לא תוגש בכלל.

אם למי מהצדדים בקשה הטעונה בירור בטרם הגשת הראיות, הוא מתבקש להודיע על כך ללא דיחוי להגיש בקשה מתאימה תוך 14 יום.

היה ומי מהצדדים בוחר לחקור את המומחה שמונה בנדון מטעם בית המשפט - על חוות הדעת שנתן, יהיה עליו להפקיד בקופת בית המשפט עד יום 17.2.22 סך 1,800 ש"ח בתוספת מע"מ , להבטחת שכרו של המומחה בגין התייצבותו להעיד.

אני קובע קדם משפט בנדון ליום 2.3.22 בשעה 8:30, אליו יגיעו הצדדים ערוכים למתן תשובות הרלוונטיות לקראת דיון ההוכחות; כגון - משכי חקירה נגדית מוערכים של עדים ומומח ה, וכו'.

המזכירות תשלח החלטה זו לצדדים - בהקדם.

ניתנה היום, ט"ז כסלו תשפ"ב, 20 נובמבר 2021, בהעדר הצדדים.