הדפסה

בית משפט השלום בתל אביב - יפו ת"א 3111-11-17

לפני כבוד השופט משה תדמור-ברנשטיין

התובע:
פלוני
ע"י ב"כ עו"ד מירון קין ואח'

נגד

הנתבעים:

  1. עיריית באר שבע
  2. המועצה הדתית באר שבע

שתיהן - ע"י ב"כ עו"ד רביבו יעקב

.3 דלויה מרכז הבניה בע"מ
.4 א. א.
שניהם - ע"י ב"כ עו"ד צבי יעקובוביץ ואח'

נגד

הצדדים השלישיים:
1. דוגוש בניין השקעות תכנון ופיתוח בע"מ
ע"י ב"כ עו"ד ענאן בלאן

2. עמותת "נאות אבהרהם"
ע"י ב"כ עו"ד מאיר מזוז

נגד

הצדדים הרביעיים:
1. רמון מהנדסים בע"מ
ע"י ב"כ עו"ד א. כהן ואח'

2. מגדל חברה לביטוח בע"מ
ע"י ב"כ עו"ד קמין סילש ואח'

החלטה

ביום 12.3.19 ניתנה הצעה של בית המשפט לסילוק התביעה בפשרה מוקדמת. הצדדים לא הודיעו האם הגיעו להסדר פשרה. הצדדים הסכימו כי ככל שנגרמה לתובע נכות בגין התאונה הנטענת, יהיה שיעור הנכות רפואית המיוחסת - 35% (בתחום הנוירולוגי). בנסיבות, אני קובע כי הצדדים יגישו ראיותיהם בכתב, כדלקמן:

התובע – בתוך 45 יום מהיום, הנתבעים – בתוך 45 יום לאחר קבלת ראיות התובע, הצדדים השליש יים – בתוך 45 יום לאחר קבלת ראיות הנתבעים, והצדדים הרביעיים – בתוך 45 יום לאחר קבלת ראיות הצדדים השלישיים ; ימי פגרה - לא יבואו במנין.

הראיות יכללו: תצהירים, חוות דעת מומחים (לא יחקרו) , תעודות עובד ציבור, וכן - תיק מוצגים מסומן וממוספר, באופן המאפשר זיהוי אינדיבידואלי של כל מסמך ומסמך. תיק המוצגים יכלול כל מסמך שיש כוונה להגיש לרבות מסמכים שמבקשים להגיש בעת חקירה נגדית. ראיה שלא תוגש בדרך זו, לא תוגש בכלל.
צד המעוניין להגיש ראיה אשר אינה נמצאת בידיו, במועד זה, או מבקש לעכב הגשתה של ראיה (כגון עדות חוקר או מסמך שמבקשים לעכב את חשיפתו עד לחקירה הנגדית), יציין זאת במפורש בעת הגשת ראיותיו, יגיש באותו מעמד בקשה ספציפית הנחוצה לעניין, ויציג לעיון בית המשפט, בישיבת קדם המשפט הקרובה, את המסמכים הנחוצים להכרעה בבקשה.

העתק הראיות יוגש גם בעותק מודפס ומדוגל לתיק הנייר.
רצה בעל דין להתנגד להגשת ראיה שהוגשה על ידי הצד שכנגד, יגיש את התנגדותו בכתב לבית המשפט, בתוך 14 ימים ממועד קבלתה. ההתנגדות תבורר בישיבת קד"מ שקבועה בנדון. התנגדות שלא תוגש בדרך זו, לא תוגש בכלל.

אם למי מהצדדים בקשה הטעונה בירור בטרם הגשת הראיות, הוא מתבקש להודיע על כך ללא דיחוי להגיש בקשה מתאימה תוך 14 יום.

אני קובע קדם המשפט בנדון ליום 28.1.20 בשעה 8:30 , אליו יגיעו הצדדים ערוכים למתן תשובות הרלוונטיות לקראת דיון ההוכחות; כגון - משכי חקירה נגדית מוערכים של עדים וכו'.

המזכירות תעדכן ביומני, ותזמן הצדדים.

המזכירות תשלח החלטה זו לצדדים בדואר רשום.

ניתנה היום, י"ד סיוון תשע"ט, 17 יוני 2019, בהעדר הצדדים.