הדפסה

בית משפט השלום בתל אביב - יפו ת"א 29604-06-19

לפני: כבוד השופט גיא הימן

התובעת:
טי. אנד. אם סער בטחון בע"מ

נגד

הנתבעת:
מכבי שירותי בריאות

בשם התובעת:
עו"ד טליה יפרח
בשם הנתבעת:
עו"ד דוד קוגן

החלטה

לאחר שעיינתי בראיות שהגישו הצדדים לתיק בית המשפט ולאחר שניתנה בידיהם הזכות לטעון בעניין זה, סבורני שישנן פלוגתאות הדורשות ידע שבמומחיות. לפיכך, מצאתי למנות, כמומחה מטעמו של בית המשפט את רואה החשבון תמיר סער. פרטיו של המומחה ליצירת קשר הם מרחוב דרך בן גוריון 1 מגדל ב.ס.ר 2, בני-ברק; בטלפון: 03-XXXX155; ובדואל: tamirs@lionorl.co.il.

המומחה יתבקש לעיין בכל החומר המצוי בתיק בית המשפט ולחוות דעתו בשאלות כדלקמן:

האם ישנן חשבוניות מבין החשבוניות שהציגה התובעת, שהוסדרו בידיה של הנתבעת.
האם, על פי המסמכים שהוגשו לתיק בית המשפט, קיים חוב של הנתבעת כלפי התובעת, שלא הוסדר ומה שיעורו של החוב.

יש להדגיש: המומחה לא יתבקש להכריע בשאלות משפטיות או במחלוקת עובדתית, שמטיבן הן ענין להכרעתו של בית-המשפט. אם יסבור המומחה או מי מהצדדים כי המנדט דורש עדכון או שינוי – יגיש על כך הודעה לבית-המשפט.

הצדדים יפנו אל המומחה ויביאו לעיונו החלטה זו. הצדדים יישאו בשכר-טרחתו של המומחה בחלקים שווים. קודם, שיתחיל בעבודתו, יודיע המומחה לצדדים מהו שכר-טרחתו המבוקש. הצדדים ישתפו פעולה עם המומחה ויעמידו לעיונו כל חומר שיימצא לו דרוש. המומחה יעיין בכל חומר נוסף, שיבקשו הצדדים להניח לפניו וכן ישמע כל טענה על-פה שיבקשו להשמיע באוזניו.

את חוות-דעתו יתבקש המומחה להגיש לתיק בית-המשפט עד ליום 10.9.2020. הצדדים יוכלו להעביר למומחה שאלות-הבהרה עד ליום 25.9.2020. בגין כל שאלת-הבהרה, מעבר לחמש הראשונות, רשאי המומחה לגבות שכר-טרחה נוסף. את התשובות יעביר המומחה לצדדים לא יאוחר מיום 20.10.2020. 54678

לתזכורת פנימית ליום 21.10.2020.

ניתנה היום, כו' בתמוז התש"ף, 15 ביולי 2020, שלא במעמד-הצדדים.