הדפסה

בית משפט השלום בראשון לציון ת"א 21164-01-19

בפני
כבוד ה שופטת, סגנית הנשיאה יעל טויסטר ישראלי

תובעת
פלונית

נגד

נתבעים

  1. גן מעון פצפון ע.מ. 058491044
  2. הפניקס חברה לביטוח בע"מ

החלטה

במסגרת פיילוט של מערכת בתי המשפט , נקבעים קדמי משפט בתיקים בהליך אזרחי, בבית משפט השלום בראשון לציון , לדיון בהיוועדות חזותית (שיחת וידיאו), באמצעות תוכנת SKYPE FOR BUSINESS "" וללא צורך בנוכחות באולם בית המשפט.

התיק שבנדון נמצא מתאים לשמיעה באמצעות שיחת היוועדות חזותית, ועל כן הדיון הקבוע ליום 27.5.20 בשעה 12:30 יתקיים במתכונת של היוועדות חזותית.

על ב"כ הצדדים לוודא כי יש ברשותם מחשב נייד או נייח הכוללים מצלמה, מיקרופון, רמקולים וגישה באיכות טובה לרשת האינטרנט (סלולארי או WI-FI).

על ב"כ הצדדים לשלוח לבית המשפט תוך 3 ימים מיום קבלת הודעה זו, את כתובת הדוא"ל אליה יישלח הזימון לשיחת ההיוועדות החזותית וכן את מספר הטלפון באמצעותו ניתן ליצור קשר בנוגע לחיבור השיחה או תקלה.

קישור לצורך התחברות לדיון בהיוועדות חזותית ישלח לכתובת הדואר האלקטרוני שתימסר ע"י ב"כ הצדדים למזכירות.

על ב"כ הצדדים לוודא קבלת הקישור לפני מועד הדיון ולהתחבר לדיון 5 דקות לפני שעת הדיון.

ככל שיש מניעה מבחינת מי מהצדדים לקיים הדיון בהיוועדות חזותית, יודיע על כך תוך 3 ימים מיום קבלת הודעה זו. ככל שלא תבוא הודעה הדיון יתקיים כקבוע, בדרך האמורה.

הדיון יתקיים בהיוועדות חזותית במועדו, גם אם מועד הדיון יהיה במצב חירום מיוחד מוכרז.

יובהר , הדיון בהיוועדות חזותית הוא דיון משפטי לכל דבר ועניין ומשכך, חלים לגביו כללי ההתנהגות החלים בבית המשפט. בכלל זה, יש להקפיד על הופעה במדי משפט, שמירה על תרבות דיון והתנהגות נאותה כמקובל בדיון המתקיים באולם בית המשפט.

קיים איסור על הקלטת ההיוועדות החזותית.

תשומת הלב כי חלה חובת התייצבות לדיון (במשרדי ב"כ הצדדים/בביתו של בעל הדין) גם על בעלי הדין.

ניתנה היום, ט' אייר תש"פ, 03 מאי 2020, בהעדר הצדדים.