הדפסה

בית משפט השלום בפתח תקווה ת"א 27727-07-19

בפני
כבוד ה שופטת ריבה שרון

תובע

פלוני
נגד
נתבעת
התאגיד המנהל של המאגר לביטוח רכב חובה ("הפול") בע"מ

הצעה

צעיר יליד 2/92. ת.ד מיום 19/10/18. היה כבן 26+ 8ח', כיום הוא כבן 29+10ח'
מומחה בימ"ש בתחום האורתופדי קבע: 10% נכות צמיתה בברך שמאל. נזק סחוסי. לא נקבעה נכות זמנית. הבדיקה הקלינית, בהיבט של תנועתיות, על פניה תקינה; הנכות נקבעה בגין ארטריטיס ניוונית עם השפעה קלה על כושר הפעולה הכללי או התנועות. המומחה מוסיף וקובע שניתוח יכול לעזור למצבו (ארתרוסקופיה מיקרו שברים או השתלת סחוס), אם כי לא מציין (ולא נשאל ע"י הצדדים) מה תהא הנכות אם בכלל לאחר מכן ככל ש הניתוח יצליח, ומה סיכוייו. אעיר בהקשר זה כי דומה לכאורה שניתן להניח שארטריטיס ניוונית לא ניתנת ל"העלמה", וכי מדובר באפשרות שיפור בהיבט קליני או כזה הצופה פני עתיד; ידרש שיקום של 3 ח'.
סיים תואר ראשון במדמ"ח במכון לב ; התחיל תואר שני באוניברסיטה העברית להנדסה ומדמ"ח; מציין שהפסיק את לימודיו עקב מגפת הקורונה ולא חזר לספסל הלימודים .
על פי דו"ח רציפות - בח' 4-1/20 עבד בחברת הובלות; מעת לעת בעבר, ובמקביל, דווח כעובד משק בית בשכר זעום של כמאות שקלים לח'; עוד במקביל, לאורך כל השנים, מדווח גם כתלמיד ישיבה.
על יסוד כל המצוי לפני בשלב זה- אני מעמידה את הצעתי, לצרכי פשרה בלבד וכדי לאפשר קניית סיכונים וסיכויים הדדית הנכונה לשלב זה של ההליך, על סכום (מעוגל) של 230,000 ₪. לנ"ל יתווספו שכ"ט עו"ד והוצאות משפט.
המזכירות תואיל לשלוח את הצעתי לב"כ הצדדים, הנקראים לבוא בדברים. תשובת התובע תימסר ישירות לנתבעת – עד ליום 28/11; תשובת הנתבעת תוגש לתיק עד ליום 27/12. בהצלחה.
ב"כ התובע יעקבו נא אחר קבלת תשובת הנתבעת
ניתנה היום, ט"ו כסלו תשפ"ב, 19 נובמבר 2021, בהעדר הצדדים.