הדפסה

בית משפט השלום בעכו תא"מ 59845-08-20

בפני
כבוד ה שופט עמית רוזינס

התובעת

חנאן אבו סאלח
ע"י ב"כ עו"ד ויסאם גנאים

נגד

הנתבעת
עיריית סחנין
ע"י ב"כ עו"ד שאדי גנטוס

החלטה
התיק הועבר לשמיעה בפני.
ניתנת רשות לשלוח הודעה לצד ג' כמבוקש, בתנאי שהמודיעה תגיש את ההודעה לתיק בית המשפט, תמציא את ההודעה לצד ג' על מצורפיה, ביחד עם החלטה זאת, במסירה אישית, ותגיש לבית המשפט אישור כדין על ביצוע ההמצאה עד ליום 16/11/20. אם עד ליום 1/1/21, לא יוגש כתב הגנה מטעם צד ג' ולא יהיה בתיק בית המשפט אישור כדין שההודעה הומצאה לו, תימחק ההודעה מחוסר מעש, ללא התראה נוספת.
בעל דין המבקש להביא עדים, בנוסף על בעלי הדין עצמם (שאמורים להגיש תצהירים ביחד עם כתבי הטענות), יגיש תצהירי עדות ראשית של העדים בתוך 45 יום מיום קבלת החלטה זאת. עד אשר לא הוגש תצהיר עדות ראשית שלו, לא יוכל להעיד.
הצדדים יקפידו על כך שהתצהירים יכללו עובדות הידועות למצהירים מידיעה אישית בלבד, ללא עדויות שמועה, ללא טענות סברה וללא טענות משפטיות.
מוצע לצדדים להסכים למתן פסק דין על פי סעיף 79א' לחוק בתי המשפט, תשמ"ד-1984, לאחר שמיעת עדי הצדדים וסיכומים קצרים בעל פה. אם תינתן הסכמת שני הצדדים, לפני המועד הקבוע בדין להגשת עדויות בתצהירים, לא יהיה צורך בהגשת תצהירים.
נקבע לדיון בתובענה (הוכחות וסיכומים בעל פה) ליום 6/5/2021 בשעה 10:45.
צד המבקש לזמן עדים שהגישו תצהיר, באמצעות בית המשפט, יגיש בקשה בהתאם, לא יאוחר מאשר 45 ימים לפני הדיון. הצדדים יוודאו מבעוד מועד, כי העדים קיבלו את הזימונים ואם לא, יבצעו מסירות אישיות. לא ידחה דיון לצורך שמיעת עד אם לא יוצג אישור המצאת זימון עבורו.
המזכירות תמציא ההחלטה לב"כ הצדדים בדואר.

ניתנה היום, י"ד חשוון תשפ"א, 01 נובמבר 2020, בהעדר הצדדים.