הדפסה

בית משפט השלום בדימונה תא"מ 80736-01-19

מספר בקשה:3
בפני כבוד השופט מנחם שח"ק

התובע:

חניף עוסמאן

נגד

הנתבעת:
הפניקס חברה לביטוח בע"מ

החלטה

1. בהמשך להחלטות הקודמות, מאחר שהצדדים בחרו שלא להגיש עמדתם ביחס למינוי מומחה מטעם בית המשפט ולנוכח הפער בין חוות הדעת ובפרט ביחס לקש"ס, אני מחליט להורות על מינויו של "ר אלכס גפטלר, מומחה באורטופדיה וניתוחי עמוד שדרה מהמרכז הרפואי " סורוקה" בבאר שבע, רחוב נשר 9 באר שבע, 8465828, כמומחה מטעם ביהמ"ש בתחום הכירורגיה –אורתופדית, לצורך קביעת שיעור נכותו של התובע וכן לצורך קביעה בדבר הקשר הסיבתי בין התאונה מיום 26.11.15 ל בין מצבו הרפואי של התובע.

2. המומחה יזמין את התובע לבדיקה בתוך 30 ימים ויגיש חוות דעתו תוך 30 יום מיום הבדיקה.

3. שכרו של המומחה לא יעלה על סך של 4,500 ₪ בצירוף מע"מ וישולם בחלקים שווים על ידי שני הצדדים, ישירות למומחה. התשלום יבוצע בתוך 21 ימים מיום קבלת ההחלטה. על הצדדים ליצור ביוזמתם קשר עם המומחה לצורך כך.

4. הצדדים ימסרו למומחה כל חומר רפואי שבידיהם, לרבות חוות הדעת, והמומחה יציין בחוות דעתו אלו מסמכים היו בפניו לצורך מתן חוות דעתו.

5. הצדדים רשאים להפנות למומחה שאלות הבהרה תוך 15 יום מיום קבלת חוות דעתו של המומחה והמומחה מתבקש להשיב תוך 15 יום נוספים.

7. ככל שיש מניעה מצד המומחה לקבל על עצמו את המינוי או מי מן התנאים שנקבעו לעיל, יגיש הודעה מתאימה לבית המשפט בתוך 7 ימים מיום שיקבל את ההחלטה.

8. מזכירות ביהמ"ש מתבקשת לשלוח לבעלי הדין ולמומחה עותק ההחלטה, בדואר רשום בצירוף אישור מסירה.

ניתנה היום, י' אב תשע"ט, 11 אוגוסט 2019, בהעדר הצדדים.