הדפסה

בית הדין הארצי לעבודה עב"ל 38463-02-20

ניתנה ביום 05 מאי 2020

אלעזר רפאל
המערער
-
המוסד לביטוח לאומי
המשיב

בשם המערער – עו"ד אילן פרגר, עו"ד איילה אילון

החלטה בעניין קיום דיון בהיוועדות חזותית

מערכת בתי המשפט מאפשרת לקיים דיונים באמצעות שיחת היוועדות חזותית (שיחת וידיאו), הנערכת בתוכנת SKYPE FOR BUSINESS, ללא נוכחות הצדדים באולם בית המשפט או בית הדין.

הערעור שבנדון, הקבוע לדיון מוקדם ביום 13.5.2020 בשעה 1 1:20, נמצא מתאים לשמיעה באמצעות שיחת היוועדות חזותית.

על מנת לאפשר את קיום הדיון בדרך זו, על ב"כ הצדדים לוודא שיש ברשותם מחשב נייד או נייח הכוללים מצלמה, מיקרופון, רמקולים וגישה באיכות טובה לרשת האינטרנט.

ב"כ הצדדים  יודיעו לבית הדין עד ליום 6.5.2020 בשעה 13:00, האם ברשותם ציוד כאמור ומהי כתובת הדואר האלקטרוני אליה ישלח הזימון לשיחת ההיוועדות החזותית. באי כח הצדדים יודיעו לבית הדין עד לאותו מועד מהו מספר הטלפון באמצעותו ניתן ליצור עימם קשר בנוגע לחיבור השיחה או לתקלה בשיחה, לרבות במהלך הדיון.

ככל שיש מניעה מבחינת מי מהצדדים  לקיום הדיון בהיוועדות חזותית, יודיע על כך לבית הדין עד ליום 6.5.2020 בשעה 13:00. ככל שלא תבוא הודעה עד מועד זה, הדיון יתקיים במועד האמור בהיוועדות חזותית. ככל שהצדדים או מי מהם יודיעו על קיומה של מניעה משמיעת הדיון בהיוועדות חזותית, יתקיים הדיון, במועד שנקבע, באולם בית הדין.
מובהר, כי ככל שבעלי הדין לא יהיו נוכחים במשרדי בא כוחם במהלך הדיון, עליהם להיות זמינים טלפונית בשעת הדיון.

שימת לב הצדדים לכך שהדיון בהיוועדות חזותית הוא דיון משפטי לכל דבר ועניין ומשכך, חלים לגביו כללי ההתנהגות החלים בבתי המשפט ובבתי הדין. בכלל זה, יש להקפיד על הופעה במדי משפט, שמירה על תרבות דיון והתנהגות נאותה כמקובל בדיון המתקיים באולם בית המשפט או בית הדין.

קיים איסור על הקלטת ההיוועדות החזותית.

מצ"ב מדריך הצטרפות לפגישה באמצעות Skype for Business. כמו כן, לרשותך תמיכה טכנית  בטלפון 077-XXXX333 או  3852* או באמצעות המייל lawyers_sopport@court.gov.il.

ניתנה היום, י"א אייר תש"פ (05 מאי 2020) בהעדר הצדדים ותישלח אליהם .