הדפסה

בית דין אזורי לעבודה בירושלים ב"ל 28816-03-18

11 יולי 2019
לפני:
כב' השופטת יפה שטיין
התובע:
נתשה עיד

ע"י ב"כ: עו"ד טארק ג'אבר

-
הנתבע:

צד ג':
המוסד לביטוח לאומי

ע"י ב"כ: עו"ד יהודה אדרעי

מוסדי סייד אשקלון בע"מ

ע"י ב"כ עו"ד אורן גולן

החלטה

בסיום הדיון ביקש ב"כ התובע לזמן את גב' מלי , מי שהייתה פקידה בצד ג' בתקופה הרלבנטית , על מנת שתעיד בעניין המסמך שהוצג לבית הדין (נספח 2 לתצהיר התובע ) ואשר יכול לשפוך אור על הקשר שבין התובע לבין צד ג'.
כמו כן ביקש שבית הדין יתן צו לבי"ח ברזילי על מנת לברר מי שילם או מסר את פרטי כרטיס האשראי שלו להבטחת התשלום של התובע בעקבות הפגיעה.
לאחר ששקלנו את הבקשה, ולמרות שהבקשה הוגשה בשלב מאוחר של הדיון - לאחר שמיעת כל העדים, החלטנו כי יש מקום להיעתר הן לבקשה לזמן לעדות מטעם התובע את גב' מלי והן להוציא צו לבי"ח ברזילי באשקלון, כמ בוקש.
לעניין גב' מלי – ב"כ צד ג' יודיע עד 21/7/19 מהו שמה המלא וכתובתה של גב' מלי, על מנת שניתן יהיה לזמנה לעדות. לעניין הצו לבי"ח ברזילי – הצו יוצא בנפרד.
ועניין נוסף: בדיון שקויים ציין ב"כ צד ג' כי הוא מוכן לקחת את כתבי היד של פאיז, מנהל צד ג' לגרופולוג על מנת שישווה את מה שכתב בבית הדין (ת/1) עם המקור של נספח 2 לתצהיר התובע, וכי הוא מוכן כי התיק יוכרע ע"פ שאלה זו – האם נספח 2 לתצהיר התובע נכתב ע"י מר פאיז אם לאו. ב"כ צד ג' יודיע עד ליום 21/7/19 האם אכן מעוניין לקחת את כתב היד לגרפולוג (גם אם לא כראייה בלעדית הסוגרת את התיק). ככל שיבקש – בית הדין יתיר לו לעשות כן - ואז ימציא ב"כ התובע לדיו הנאמנות של "כ צד ג' את מסמך המקור של ת/1 .
ניתנה היום, ח' תמוז תשע"ט, (11 יולי 2019), במעמד הצדדים בהעדר הצדדים ותישלח אליהם.