הדפסה

א. ברק שמירה וביטחון בע"מ נ' מדינת ישראל - משרד הבריאות ואח'

מספר בקשה:8
בפני
כב' השופטת נאוה בן אור

המבקשת

א. ברק שמירה וביטחון בע"מ

נגד

המשיבים

  1. מדינת ישראל - משרד הבריאות
  2. מדינת ישראל - משרד האוצר
  3. ועדת הפטור המשרדית - משרדי האוצר והבריאות
  4. שראל - פתרונות לוגיסטיים ומוצרים לרפואה מתקדמת בע"מ

החלטה

1. אכן במעמד הדיון הודיע ב"כ העותרת כי העותרת מוכנה לכך שמר יובל לנדשפט, מנהל היק"ר, ימונה כדירקטור מטעם המדינה בדירקטוריון העותרת, וכן הודיע כי העותרת מסכימה לכך שתינתן למדינה "מניית הזהב" בעותרת. דברים אלה זכורים לי, ולפיכך, ובהסכמת ב"כ המשיבים, יתוקן הפרוטוקול כמבוקש בהקשר זה.

2. בכל הנוגע לתיקון המבוקש ביחס לעמ' 8, ש' 6-5, על דרך של הוספת המילים "עיבודו של הסם, אריזתו של הסם" לאחר המילים "אחסנת הסם", איני מוצאת לכך הצדקה. השורות המדוברות תיעדו תשובה לשאלת בית המשפט באשר לתקופת הביניים עד לגיבוש ההסדר הכולל. הדברים נאמרו תוך היוועצות עם נציגי המשרדים הרלוונטיים שישבו באולם ולא כתשובה סדורה לשאלה שהיה על ב"כ המשיבים להיערך לה מראש. כעולה מתגובת ב"כ המשיבים, הדברים שנרשמו מפיה באותן שורות הם בבחינת הערכות בלתי מוגמרות. בנסיבות אלה התיקון המבוקש אינו משקף נכונה את שהתרחש באולם בית המשפט בהקשר הנדון, והבקשה נדחית.

3. אשר למחיקת המילים "מכינים מכרזים" בסוף ש' 6 בעמ' 8, מאחר שזכור לי בוודאות שהדברים נאמרו מפיה של ב"כ המשיבים 3-1, הבקשה נדחית.

4. אשר לתיקון המבוקש על דרך של הוספת המילים "ובנוסף המשיב 1 אינו מתיר את העברת הרישיון של העותרת לחברה ייעודית מטעמה שהינה חברה תאומה", לאחר המילה "בת"א", בעמ' 6 ש' 8, המילים שהוספתן מתבקשת כלל לא זכור לי שנאמרו. זכורה לי בוודאות אמרתו של ב"כ העותרת לפיה השוק מוקפא וכן זכורה לי הדוגמא שניתנה לאחר מכן, בעניין מרכז החלוקה החדש שהקמתו התבקשה. בנסיבות אלה, ובוודאי לנוכח ההבהרה שהתקבלה מטעם ב"כ משיבים 3-1 ולפיה בקשתה של העותרת בעניין הנדון נבחנת בימים אלה מחדש, איני רואה הצדקה לתיקון המבוקש.

המזכירות תמציא את העתק ההחלטה לב"כ הצדדים.

ניתנה היום, ט"ו אייר תשע"ד, 15 מאי 2014, בהעדר הצדדים.