הדפסה

אבו ראס לוגיסטיקה מתקדמת בע"מ נ' מ. הולצמן עמילות מכס (98) בע"מ

בפני
כב' השופט נאסר ג'השאן

תובעים

אבו ראס לוגיסטיקה מתקדמת בע"מ

נגד

נתבעים

מ. הולצמן עמילות מכס (98) בע"מ

פסק דין

1. הצדדים הסמיכו את בית המשפט לפסוק על דרך הפשרה לפי סעיף 79א לחוק בתי המשפט [נוסח משו לב] התשמ"ד- 1984.

2. התובעת- חברת הובלות, עותרת לחייב את הנתבעת לשלם לה את הסך 2,790 ₪ בגין שירותי הובלה עפ"י הזמנה מיום 13.8.2013. עפ"י הנטען, הזמינה הנתבעת מן התובעת הובלת מכולה מן הנמל עד למ ושב חסון , ובדרך היתה אמורה המכולה לעבור בדיקה ב תחנת מכס. עפ"י הנטען, בגין שירות זה טרם שולם לתובעת.

3. הנתבעת, חברה הנותנת שירותי עמילות מכס ושילוח בינ"ל כפרה בטענות התובעת וטענה , כי מעולם לא הזמינה שירות י הובלת המכולה הנ"ל מן התובעת. הנתבעת טוענת , כי שירותי ההובלה הוזמנו ע"י חברה שהי תה לקוחה של הנתבעת- חברת י.ש.ס מרכז הגליל בע"מ, וכי שירותי הנתבעת לחברת י.ש.ס מעולם לא כללו הובלת המכולה הנ"ל, ועל כן לא היתה הנתבעת ח ייבת לשלם לתובעת בגין הובלת המכולה. הנתבעת מפנה לנספחים 1-3 לכתב ההגנה, מהם עולה כי הנתבעת לא חייבה את חברת י.ש.ס בגין הובלת המכולה הנ"ל.

4. לאחר עיון בכתבי הטענות ובתצהירי הצדדים ולאחר ששקלתי שיקולי דין ושיקולי פשרה, אני מחייב את הנתבעת לשלם לתובעת את הסך 900 ₪ בתוספת ההוצאות משפט ושכ"ט עו"ד (שני המרכיבים יחדיו) בסך 600 ₪. הסכומים ישולמו תוך 30 ימים , שאם לא כן יישא הסכום הפרשי הצמדה וריבית החל מהיום ועד התשלום המלא בפועל.

ניתן היום, כ"ה ניסן תשע"ה, 14 אפריל 2015, בהעדר הצדדים.