הדפסה

אבוקרט נ' עזרן ואח'

בפני כב' השופט  יעקב וגנר,שופט בכיר

המבקשת
שולה אבוקרט

נגד

המשיבים

  1. עמרם עזרן
  2. ציפורה עזרן

<#1#>
נוכחים :
ב"כ המבקשת עו"ד גב' רייאד אבו סאלם והמבקשת בעצמה
ב"כ המשיבים עו"ד האני ברבארה והמשיב 1 בעצמו
פרוטוקול
ב"כ המשיבים :
יש הליך מקביל בבית משפט השלום בעכו, שם המשיב ב 22.4.15 ביום הזכרון פנה לבית המשפט במעמד צד אחד הוציא צו בית המשפט קבע את הדיון ל 27.4.15 המציא את הבקשה וההחלטה שבמעמד צד אחד למשטרת ישראל על פי הוראת בית המשפט השלום בעכו והתייצבנו ב 27.4 בבית המשפט בעכו לדיון אלא מה שהמבקשת ובן זוגה מר אהרון אבוקרט ואחיה אורי כהן לא התייצבו וניתנה החלטה בהעדר התייצבות ויש אישורי מסירה ואפילו חייבה את המבקשת לשלם הוצאות יחד עם שאר המשיבים של 1,500 ₪ . יתרה מכך מחזק את העניין שהם ידעו על הדיון. לא הוגשה תגובה בשל חוסר הזמן.

ב"כ המבקשת:
המבקשת ובני משפחתה לא קיבלו את ההזמנה לדיון משום כך הוגשה בקשה לביטול הצו וההחלטה על חיובם בהוצאות. דבר קיומה של התביעה הזו ציינתי בבקשה שהגשנו. חברי יודע שהמשיב הרביץ ומתנכל למשיב. המשפחה לא מצליחה לקיים חיים נורמליים.
המבקשת מתגוררת ברחוב סולומון 6 בחיפה.

ב"כ המשיבים:
המשרד נמצא בעכו המשיב הוא לקוח שלי לכן הוגשה הבקשה מטעמנו בעכו, זה היה מטעמי נוחות.

ב"כ המבקשת:
המשיב לקח על עצמו משימה למרמר למבקשת ובני משפחתה את החיים. הוועד הגיש תביעה נגדו, הוא מסוכסך עם כל השכנים. למבקשת ילדה בת 14 שמפחדת לצאת מהבית ולהשאר לבד בבית. המשיב מתקשר למקום עבודתו של בעלה. בעלה של המבקשת מסיע ילדים עם מוגבליות. אורי כהן הוא אחיה של המבקשת שהמבקשת עוזרת לו לגדל את הילדים, הוא מבקר אותה לעיתים תקופות.
נקבע לנו דיון במעמד הצדדים בעכו ביום חמישי.

ב"כ המשיבים:
אני מבקש להגיב כעת, זכותי להגיב, בגלל שיש לי טענה מקדמית מדובר בחוסר תום לב, הם ידעו על הדיון בעכו והבקשה בעכו למרות זאת הגישו בחיפה והגישו בקשה לביטול ההחלטה בעכו. אי אפשר לעשות כפילות. לגופו של עניין ביום 22.4.15 כאשר ניתן הצו במעמד צד אחד אורי כהן אחיה של המבקשת תקף בבניין את המשיב הוגשה על כך תלונה במשטרה. ומשטרה באה לבניין וניתן לראות את זה במצלמות שהמבקשת ידעה על הצו. המשטרה הודיע לאורי כהן שיש צו ואסור לו להיות בבניין הוא לא גר שם. מגיש סיכום רפואי. הוא תקף אותו וגנב ממנו שני מכשירי טלפון זה שוד. לכן הצו לא מוצדק.
הם גרים אותו בית משותף באותה כניסה. המבקשת גרה בקומה 0 והמשיב בקומה ראשונה. יש תביעה של הוועד כנגד המשיב להסיר את המצלמות אין הכרעה זה בשלב סיכומים.
אשתו של המשיב היא אשה מוגבלת.

ב"כ המבקשת:
כל מה שאנחנו מבקשים שיעזבו את משפחת אבוקרט במנוחה.

ב"כ המשיבים:
המשיבה 2 לא יוצאת מהבית היא מוכרת כנכה, היא אפילו לא מדברת עם השכנים, כל היום בבית מייחסים לה דברים שתקפה ואיימה זה רחוק. גם לגבי המשיב, יש הליך לגבי המצלמות שיחכו להכרעה שיפוטית. הוגשה נגדו תלונה במשטרה וזה סתם התנכלות. ארון אבוקרט הוא המסיע של המשיב שני ילדים עם צרכים מיוחדים, הוא ביקש כדי למנוע חס וחלילה דברים להגיד שהוא לא רוצה שהוא ייקח את הילדים שלו.

ב"כ המבקשת:
אין לנו שהצו נגד המשיבה 2 יוסר.

ב"כ הצדדים:
אנו מסכימים להצעת בית המשפט שעד להכרעה בבית המשפט בעכו בבקשה לביטול הצו שניתן כנגד המבקשת אשר מופיע שם כמשיבה 3, ואשר כנגדה ניתן צו בהעדר ביום 27.4.15 בתיק ה"ט 37634-04-15 יחול הצו שניתן ביום 3.5.15 בתיק זה שלפניי רק כנגד המשיב 1 כאשר המשיבה 2 תמחק מהבקשה. כמו כן, הובהר לבית המשפט כי שני הצדדים גרים באותה כניסה לבניין. כאשר המבקשת בקומת קרקע והמשיב בקומה מעליה.

<#2#>
החלטה
לנוכח הסכמת הצדדים הצו הזמני שניתן ימשיך ויחול רק כנגד המשיב 1 כאשר המשיבה 2 תמחק מהבקשה.

כמו כן, המילים "במרחק של 300 מטר מביתה של המבקשת" תמחקנה מהצו וזאת מכיוון ששני הצדדים גרים אותה כניסה של הבניין , כאשר מובהר בזאת כי האיסור להימצא ליד דלת דירתה של המבקשת יחול בכפוף למעבר ללא עצירה ליד דלת הכניסה.

בשלב זה אין צו להוצאות ואלה ככל הנראה ידונו בבית המשפט בעכו בבקשה הראשונה שהוגשה בתיק המוזכר לעיל שבו הגישה המבקשת שלפני בקשה לביטול החלטה שניתנה בהעדר.

<#3#>

ניתנה והודעה היום כ"א אייר תשע"ה, 10/05/2015 במעמד הנוכחים.

יעקב וגנר, שופט בכיר

הוקלד על ידי דליה בן-חמו